město Horní Bříza
Horní Bříza

Tenisový turnaj 28.červen

Lukáš Růžek opět bojoval o titul nejlepšího tenisty Horní Břízy

Stalo se již tradicí, že Lukáš Růžek každým rokem vyhrával putovní pohár města v tenisovém turnaji. Ten se letos konal opět tradičně před letními prázdninami, a to v sobotu 28. června na antukovém hřišti u městského úřadu. Osm hráčů jsme vylosovali do dvou skupin, kde si každý zahrál s každým a všichni postoupili do čtvrtfinále. Do semifinále se pak dostali oba bratři Růžkové, Radek Končal a nováček turnaje Štefan Makovíny. Zápas bratří Růžků skončil 6:4 ve prospěch Lukáše, který tímto postoupil do velkého finále o 1. místo, tedy o putovní pohár města Horní Bříza. Na druhém hřišti zdolal nováček Štefan zkušeného Radka 6:3. O 3. a 4. místo tak asi jako každý rok bojoval Vašek Růžek společně s Radkem. Radek Končal po hodinové hře Vaška překonal a získal tak 3. místo. Boj o titul a hlavně pohár skončil po stejné době i na druhém hřišti. Nečekaným výsledkem 6:4 zdolal nováček turnaje Štefan Makovíny Lukáše Růžka. Lukášovi tímto gratulujeme k 2. místu a věříme, že příští rok, se s ním, i s výhercem Štefanem, ale i ostatními sejdeme již u 5. ročníku Tenisového turnaje o putovní pohár města Horní Bříza. Štefanovi tímto blahopřejeme. Ceny za město předávali místostarostové Zdeněk Procházka a Alena Šůmová. Na fotografii výherci a tabulka turnaje.