město Horní Bříza
Horní Bříza

Tenisový turnaj 25.červen

Tenisový turnaj

V sobotu 25. června 2011 se uskutečnil 1. ročník Tenisového turnaje o putovní pohár města Horní Bříza. Od 8. do 9. hodiny ranní se přihlásilo 16 hráčů, kteří po dobu turnaje mezi sebou soupeřili. Bojovníci o titul hornobřízského mistra v tenise byli rozděleni do dvou skupin po osmi, ve které hráli každý s každým. Do "pavouka" postoupili 4 nejlepší z každé skupiny. V mezičase připravili občerstvení v podobě grilovaných klobás, limonád, vody a pro dospělé pečlivě vychlazený 10° zlatavý mok.

Do finále se v pozdních odpoledních hodinách probojovali Jiří Kepka, bratři Růžkové a pan Josef Volín.

"Bramborovou" medaili získal Václav Růžek, podlehl Jiřímu Kepkovi, který si za svůj výkon odnesl diplom za 3. místo a karton plechovek piva. Z finálového boje nakonec 2. místo obsazuje s velkou poklonou a lahví šampaňského Josef Volín. Pepovi patří obrovský aplaus, všem zúčastněným jako jeden z nejstarších ukazuje, že v této hře nejde v žádném případě o věk. 1. místo, nádherný putovní pohár a pěti litrový sud piva po všech vítězných zápasech, zaslouženě patří 22 letému Lukáši Růžkovi, který má za povinnost zúčastnit se turnaje o putovní pohár města Horní Bříza i v příštím roce a všichni jsme zvědaví, zda titul obhájí.

Všechny 3 výherní místa získaly dárkový poukaz do Sport Centra Radka Bartoše a na bowlingu Romana Majera do Třemošné.